Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Vitajte na stránkach venovaných geocachingu. Než začnete prečítajte si ako získať účet

Ďalšie informácie získate v sekcii Dôležité informácie

Pripomienky môžete dávať do sekcie O stránkach

Články

TrekMap Italia v4 PRO

TrekMap Italia v4 PRO

Do rúk sa mi dostala TrekMap Italia v4 PRO. Pozrieme čo nového prináša.


Prepare for your next great adventure anywhere in Italy with this topographic mapping product — now enhanced with highly detailed maps for 9 Italian regions. With fully routable maps and Garmin ActiveRouting¹, it contains versatile route planning for hiking as well as climbing.
• Integrates topographic data from Regional Cartography Offices at a scale of 1:10,000 to provide the latest generation of vectorized maps on compatible devices.
• Offers ActiveRouting¹, which allows you to customize and specifically plan routes for the entire road and trail network. The activity specific map displays highlights of suggested routes in addition to dedicated biking and hiking routes.
• Includes searchable points of interest (POIs) for recreational activities and traveling.
• Includes about 28,000 km (17,398 miles) of cycling trails and about 150,000 km (93,206 miles) of trail and hiking routes network.
• Compatible with our free BaseCamp™ software that lets you plan trips on your computer and transfer routes and waypoints to your compatible device.

Najviac som bol zvedavý na značené chodníky a POI. Mapu budem čiastočne porovnávať s Garmin_TransAlpin v4 PRO.
Čo sa týka značených chodníkov tak veľké sklamanie. Na to, že v Taliansku nie sú turistické chodníky dobre značené ma táto mapa sklamala.

Sever talianska (Tolmezzo) je bieda. V mape síce chodníky sú ale nie sú značené. Naproti tomu v TransAlpine sú riadne vyznačené a nie je problém navigovať podľa nich. O niečo lepšie je na tom Bolzano.

Trans Alpin
Trek Mapako vidno v TransAlpin je viac značených chdníkov
Porovnať môžem osobnú skúsenosť s Parko nationale del polino. V parku je dostatok turistických a náučných chodníkov. V mape nie je po nich ani stopa a aj s POI je to bieda. Okolie Scaley ktoré poznám je na tom lepšie. Náučný chodník síce v značených chodníkoch nie je ale na mape je. Tak isto ma sklamalo, že v mape a ani v POI som nenašiel známe veci ako rafting na rieke Lao. Na google mape je všetko riadne označené.

google


Trek map ItalySardínia je na tom relatívne lepšie. Viac značených chodníkov ale napríklad Gola de su Gorropu čo je asi najznámejšia atrakcia tam nie je. Chodníky v mape vyznačené sú, čo sa týka POI v danej oblasti je to trochu lepšie.POI su gorropu
Podľa všetkého soudruzi z itálie niekde urobili chybu. Cudzinec si doma na nete zistí potrebné info a výlety pekne naplánuje.
Táto mapa je pre mňa ako turistu sklamanie ale len z toho dôvodu, že som nenašiel značené chodníky a POI známych vecí ktoré som už navštívil a poznám. Cudzinec sa podľa tejto mapy síce môže orientovať ale keď je neznalý tak nič nenájde. Prípadné komentáre prosím do fóra

Admin 09. jún 2015 921 prečítanie Tlačiť
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov