Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Vitajte na stránkach venovaných geocachingu. Než začnete prečítajte si ako získať účet

Ďalšie informácie získate v sekcii Dôležité informácie

Pripomienky môžete dávať do sekcie O stránkach

Články

Trnavský kraj - Powertraily a sérieV tomto kraji je teraz pomenej powertrailov a sérií. Mnohé čo tu boli sú už v archíve, Malé série alebo tie ktorých časť je už archivovaná som sem nedal.

Biking around the TT
Mesto Trnava leží v centre Trnavskej Pahorkatiny vo výške 145 m.n.m a je 7 najväčšie mesto v krajine. Okolo mesta je veľa pekných a zaujímavých obcí. Cez niektoré z nich vedie táto séria keší, ktorá je založená pre kešerov, čo radi cajglujú po rôznom povrchu a teréne. Vzdialenosť medzi keškami je rôzna, zameraná je ale predovšetkým na bicyklovanie a nie iba nasadanie a zosadanie z bicykla. Tiež sa môžete pridať a založiť keš v medzere medzi keškami. Pri zakladaní keší som nerobil žiadnu fotodokumentáciu trasy, krajiny a okolia, takže vopred ďakujem všetkým za priložené fotky k logom. Z Vašich fotiek vyberiem nakoniec 4 podľa ročných období a upravím z nich listing.Doporučenia: mať cajgel, mať prilbu, malé občerstvenie a dobrú náladu.
64 keší


TT-CIF
TT-CIF je malá bicyklová séria kešiek, ktorá vás privedie na poľné asfaltové cesty medzi Trnavu a Cífer.


OZO - Obce Žitného ostrova
v tomto kraji štrnásť kešiek


ulanskym chotarom
Chcem Vás pozvať na bicyklovanie po chotári v Pustých Úľanoch, ktorý bol vyhlásený za najkrajší chotár roka 2014. Obec Pusté Úľany leží na juhozápadnom Slovensku v severnej časti Podunajskej nížiny. Séria kešiek má dĺžku cca 22 km a začína pri najväčšom rybníku v Pustých Úľanoch, kde sa v súčasnosti ťaží štrk. Cesty sú nenáročné, sú vhodné aj pre rodiny s deťmi. Kešky sú umiestnené vrámci Úľanskej mokradi. V pôvodne močaristom území, ktoré sa rozprestiera na nive Stoličného potoka, Trnovského kanála a Nového potoka, možno nájsť množstvo kvitnúcich rastlín. Prieskum tohto územia preukázal, že sa tu nachádzajú kriticky ohrozené druhy a rastliny v nebezpečenstve vyhynutia. V minulosti sa tu ťažila rašelina.
Významnou charakteristikou miestnej prírody je rozmanitosť vtáctva. V rámci projektu Natura 2000 bolo územie zasahujúce oblasť Úľanských rybníkov a nív vyhlásené za chránené vtáčie územie. Ak budete mať šťastie, môžete po ceste stretnúť i množstvo srniek. Správajte sa prosím tak, aby ste zbytočne neplašili zver a vtáctvo. Takto budete mať z keškovania úľanským chotárom najlepší zážitok.CSO
"Cesko Slovensky Okruh" je cyklo trasa, jejiž délka je cca 22km + zajiždky ke keším. Doporučujeme trasu Pfftristaviste Hodonin -> Pristaviste Batuv kanal Skalica -> Vyklopnik Sudomerice -> Pristaviste Rohatec -> Pristaviste Hodonin. (Je vhodné jet v lete, kdyz jsou otevreny obcerstveni). Trasu muzete odstartovat v kteremkoliv ze zachytnych bodu, kde se nachazi parkoviste pro pripadny prijezd geovozidly a presedlani na geobicykly.


Fauna našich lesov

šesť kešíHorses
štyri keškyKolos Rhinský
tri kešky


Le TOUR
cyklotrasa okolo dunaja
časť už v archíve


PARK
tri kešky

Piestany-Bakuska
tri keškyPo stopach skorpiona
tri kešky


PSL
Po stopách LACHTANIKOV
je séria 25 kešiek a Bonusovej kešky, ktoré sa nachádzajú vo Výtockej doline a v okolitých lesoch. Názvy niektorých kešiek sú svojské, lebo miesta, kde sú uložené, pomenovali "malí" LACHTANICI na našich potulkách.


Za buky na buky
Stromolezci, stromolezkyně a stromolezčata,
nelezte na stromy co jsou hodně vysoké, spadnete do písku a svou rodnou vísku nespatříte více!
séria piatich T5 keší

Balin50 05. august 2016 409 prečítaní 0 komentárov 0 hodnotení Tlačiť

0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.


Hodnotenie je k dispozícii iba členom.

Prosím, Prihlásiť sa alebo Registrovať pre hlasovanie.
Perfektný! (0)0 %
Veľmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Priemerný (0)0 %
Biedny (0)0 %
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov