Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Vitajte na stránkach venovaných geocachingu. Než začnete prečítajte si ako získať účet

Ďalšie informácie získate v sekcii Dôležité informácie

Pripomienky môžete dávať do sekcie O stránkach

Články

GeoGet 3 - Sťahujeme kešky

Ďalší dôležitý addon je GeoJarry( ďalej len GJ)(po zmenách na gc.com možno nefunkčný). GJ je takpovediac trochu mimo, teda nie je legálny. Vyhľadajte cez google, stiahnite, rozbalte, bude tam súbor s príponou gip.
Kliknite na Pluginy – správce pluginu a zvolte Naistalovat balíček. Zvolte geojarry.gip a potvrďte. GJ sa nainštaluje. Keďže na nete nájdete staršiu verziu po inštalácii zvolte Zkontrolovat aktualizace. GG skontroluje aktualizácie pluginov a doporučí aktualizovať.
V tomto menu si nastavite aj všetky pluginy ktoré máte naištalované


Otvoríme Pluginy a zvolíme geojarry – dotaz na geocaching.comV okne zvolíme Země. Vyberieme čo chceme stiahnuť a ktoré. Vo voľbe Stahovat poueze keše typu: si zvolíte aké keše sa budú sťahovať. Potvrdíte Stáhnout a naiportovat.
Rýchlosť sťahovania je závislé na rýchlosti vášho pripojenia, môže trvať aj niekoľko hodín podľa množstva keší v danom území.

Záložka Bookmark: dáte Přidat, vložte url bookmarku a následne Rozpoznat. Keď je url správne tak GJ bookmark pridá, zadajte názov Bookmarku.
Kliknite na Bookmark, vyberte bookmark ktorý chcete importovať a zadajte Stáhnout a naimportovat.

Admin 30. január 2015 774 prečítania Tlačiť
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov