Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Vitajte na stránkach venovaných geocachingu. Než začnete prečítajte si ako získať účet

Ďalšie informácie získate v sekcii Dôležité informácie

Pripomienky môžete dávať do sekcie O stránkach

Články

GeoGet 4 - Základná obrazovka

Zvolíme menu Nástroje – editor sloupcu. Tu si nastavíme čo chceme vidieť.
V základe máme keše rozdelené podľa štátu a kraja. Na to, aby sme mohli účinnejšie využiť filter (potrebné aj pre štatistiku) spustíme plugin Divider, nachádza sa v Plugin – Nástroje.
Divider nám rozdelí keše podľa krajov a okresov. Divider si zamozrejme stiahne poligony. Pre štatistiku je vhodné spustiť aj Elevation, otaguje keše nadmorskou výškou.
Pre kontrolu klikneme na keš pravým tlačítkom, z kontextového menu zvolíme Zmenit tagy

Vidíme attribute, Elevation, SK kraj a SK okres.

Teraz si môžme vyfiltrovať kešky podľa potreby (F2)
Hlavný filter: zvolíme štát a kraj
Stav bodu a pod.Ďalej môžeme zvoliť vo filtri Tagy
Na ľavej strane zadáme čo musí filter obsahovať, na pravej strane čo nesmie obsahovať.
Tu filtrujeme podľa okresu Bardejov a nesmie obsahovať bycikelOkrem toho môžeme zvoliť ďaľšie náležitosti ako druh bodu, WP, polygon a pod. Dáme načíst a na obrazovke budeme mať keše vyfiltrovné podľa požiadaviek.
Platí zásada, pracujeme s tým čo vidíme, keší ktoré sú v DB sa to netýka

Admin 30. január 2015 564 prečítania Tlačiť
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov