Cachelist - pridanie kešky do GPS

Balin50Balin50 Pridané 3 roky pred
Cachelist - pridanie kešky do GPS V Chrome nám prestal fungovať garmin comunicator pomocou ktorého sme odosielali kešky do GPS.
Nahradíme ho CacheListom

Po inštalácii a reštarte chrome sa nám na pravej strane hore objavý ikona CacheListu.
Na mape geocachingu si vyberieme keš
bageo.eu/img/cache1.jpg
Pod názvom keše klikneme na ikonu CacheListu

Keš sa pridá do zoznamnou
bageo.eu/img/cache2.jpg

Keď budeme mať všetky keše v zozname vyberieme možnosť uložeie
bageo.eu/img/cache3.jpg

po uložení GPX súbou nahráme do GPS. V garmine do zložky GPX

O mne Balin50

Som Člen tejto stránky. Pripojil som sa k tejto stránke dňa 28/01/2015. .

Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov