Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.
Vitajte na stránkach venovaných geocachingu. Než začnete prečítajte si ako získať účet

Ďalšie informácie získate v sekcii Dôležité informácie

Pripomienky môžete dávať do sekcie O stránkach

Geoget 2.9.14

Geoget 2.9.14

Autor Admin
Oficiálna stránka vydavateľa Nie sú k dispozícii žiadne informácie
Kategória SW
Stiahnuť súbor

Popis vydavateľa


* Oprava importu státu a území. Nyní se Czech Republic importuje jako Czechia, a kraje jsou s diakritikou. Tak, jak to nově předpokládá Groundspeak.
* Pro převod dříve importovaných dat použijte skript Fixczechia.
* !!! Pokud filtrujete podle
Geoget je aplikace pro Windows na provozování osobních databází geografických bodů, s primárním zaměřením na Geocaching, včetně online propojení s Geocaching Live. Lze v něm ale spravovat i body z Opencaching, nebo libovolné vlastní databáze bodů, jako třeba prodejní místa turistických suvenýrů, databáze historického vojenského opevnění, atd. V databázích lze vyhledávat, data lze editovat, z databází je možné filtrovat skupiny bodů a následně je exportovat do dalších programů či zařízení, jako jsou GPS či PDA. Možnosti programu lze libovolně rozšiřovat pomocí systému uživatelských skriptů.

Podrobné screenshoty


Geoget 2.9.14

Ďalšie informácie

Dátum zverejnenia

18/04/2018

Autor

Admin

Celkom stiahnutí

25 stiahnutí

Operačný systém

Windows

Verzia

2.9.14

Veľkosť súboru

7.24MB

Copyright

Nie sú k dispozícii žiadne informácie

Licencia

FREE

0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
1 recenzia
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov