Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.
Články

Aktuálnosť údajov v prístroji

V tomto článku chcem popísať chovanie systému, ak je v prístroji typu garmin viacero súborov gpx.
Každý z týchto súborov obsahuje nejakú množinu kešiek a prístroj ich všetky naimportuje do svojej databázy.

V tomto článku chcem popísať chovanie systému, ak je v prístroji typu garmin viacero súborov gpx.
Každý z týchto súborov obsahuje nejakú množinu kešiek a prístroj ich všetky naimportuje do svojej databázy. Pokiaľ sa niektoré listingy vyskytujú vo viacerých gpx súboroch, garmin ich spracúva podľa dátumu a z toho vyplýva dôsledok, že vo výslednej databáze kešiek budú údaje z tých starších gpx súborov a novšie údaje sú pri importe preskočené. Takto sa mi nie raz stalo, že som až v teréne zistil, že nemáme aktuálne dáta, hoci som si bol istý, že som do garmina posielal najnovšie informácie. Neuvedomil som si, že v prístroji som mal už predtým údaje o keške v niektorom zo starších súborov gpx.

KlaMa 07/04/2017 18:29 2284 prečítaní 0 komentárov 0 hodnotení Tlačiť

0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.


Hodnotenie je k dispozícii iba členom.

Prosím, Prihlásiť sa alebo Registrovať pre hlasovanie.
Perfektný! (0)0 %
Veľmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Priemerný (0)0 %
Biedny (0)0 %
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov