Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.
Články

Challenge & MoZiLive & Ako na to

Na Slovensku je momentálne(1.1.2018) 79 "challenge" kešiek, v Čechách 94. Už len z tohoto počtu vyplýva, že sa u nás tešia pomerne veľkej popularite. Zorientovať sa v tom, že ktorú kešku si máte nárok zalogovať resp. ktorú "výzvu skoro" spĺňate Vám chce pomôcť práve môj program. Pokiaľ nie ste platený užívateľ project-GC môžete si overiť na stránkach project-GC denne max. 10 kešiek. To či ste si kešku už overovali predtým, prípadne s akým výsledkom si musíte evidovať sami. Aj túto evidenciu sa snaží riešiť MoZiLive.

Výber zdroja dát

V menu zvoľte výber Downloads/Search Online/Project GC - otvorí sa obrazovka "Search on web" Na tejto obrazovke zvoľte radiogroup "Challenge" Po výbere krajiny a kliknutí na "Search by project-GC" sa spustí sťahovanie zoznamu kešiek na hlavnú stránku. Budem predpokladať, že zoznam kešiek v hlavnom zozname bol prázdny, takže po navolení "Slovakia" pribudne zoznam 79kešiek. Tie ktoré sú vyznačené tučným písmom, som ešte v PC nemal, takže ich označím a nechám si stiahnuť ich kompletné listingy.
    Podmienky plnenia
Pre priame overenie kešiek cez stránky project-GC už netreba robiť žiadne dalšie kroky, stačí si vybrať z ponuky na pravú myš nad vybraným zoznamom. Po overení na project-GC ...

KlaMa 01/02/2018 08:57 1858 prečítaní 0 komentárov 0 hodnotení Tlačiť

0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.


Hodnotenie je k dispozícii iba členom.

Prosím, Prihlásiť sa alebo Registrovať pre hlasovanie.
Perfektný! (0)0 %
Veľmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Priemerný (0)0 %
Biedny (0)0 %
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov