Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.
Články

Geocaching Adventure Lab

Groundspeak vydal nedávno mobilnú aplikáciu Geocaching Adventure Lab. Už podľa názvu je jasné, že sa jedná o aplikáciu na hľadanie a logovanie lab keší. Tie sú  súčasťou eventov a megaeventov.Lab keše nemájú formu klasických kešiek s logbookom ale sú založené na informácii či splnení úlohy na danom mieste. Doteraz sa na logovanie používalo webové rozhranie . Podľa dostupných informácií toto logovanie končí a lab keše bude možné logovať s mobilnou aplikáciou a to iba na mieste takže tým končia podvody s logovaním lab kešiek.

Groundspeak vydal nedávno mobilnú aplikáciu Geocaching Adventure Lab.
Už podľa názvu je jasné, že sa jedná o aplikáciu na hľadanie a logovanie lab keší. Tie sú  súčasťou eventov a megaeventov.
Lab keše nemájú formu klasických kešiek s logbookom ale sú založené na informácii či splnení úlohy na danom mieste. Doteraz sa na logovanie používalo webové rozhranie . Podľa dostupných informácií toto logovanie končí a lab keše bude možné logovať s mobilnou aplikáciou a to iba na mieste takže ým končia podvody s logovaním lab kešiek.


lab.jpg (37 KB)
Pre GS sa jedná o nový spôsob ako vyhľadávať a logovať lab kešky.  Lab kešky sú totiž experimentálne kešky a majú iné pravidlá, dá sa povedať že volnejšie a to umožňuje ich zakladateľom a tvorcom testovať nové nápady.

Zásadná informácia je, že táto aplikácia nahradí staré webové rozhranie a tým skončia aj rôzne podvody pri lab keškách.

Čo by ste mali vedieť.
Aplikácia načíta 
Publikované  lab keše – aplikácia načíta a zobrazí publikované lab keše zoradené podľa vzdialenosti.

Overenie  polohy – cez webrozhranie ste mohli lab keše logovať odkiaľkoľvek. Táto aplikácia to nedovolí. Dá sa logovať len v v určitej vzdialenosti od lab kešky. 

Možnost lineárnej hry – owneri lab kešiek môžu zvoliť či sa séria dude hrať v určitom poradí, takto sa budú môcť vytvárať labky s príbehom.


lab1.jpg (62 KB)

lab2.jpg (57 KB)


Zdroj: Labs geocachinggeocaching adventure lab

Admin 12/19/2018 10:30 3529 prečítaní 0 komentárov 0 hodnotení Tlačiť

0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.


Hodnotenie je k dispozícii iba členom.

Prosím, Prihlásiť sa alebo Registrovať pre hlasovanie.
Perfektný! (0)0 %
Veľmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Priemerný (0)0 %
Biedny (0)0 %
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov