Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.
Články

GeoGet - pridanie bodu ku keške

V tomto článku je návod ako pridať FP alebo WP ku keške. Inšpiroval ma k tomu RB  na FB.

Ako prvé treba mať v GeoGete kešky. RB píše, že pracuje s PQ takže bude mať PM členstvo. Ideálne je stiahnuť si kešky kliknutím na Databáze/Import a vybrať si vhodný spôsob.
import.png (16 KB)
Ak si chce udržiavať aktuálny zoznam a stav kešiek tak je lepšie použiť Stáhnout kešky  a vybrať si štát a kraj a v záložke Uživatelské vztahy zvoliť Nenalezeno uživateli: svoj nick. Tak sa stiahnu len tie, ktoré ešte nenašiel.

Keď už máme kešky stiahnuté a na obrazovke vyberieme si tú ktorú potrebujeme a klikneme pravým tlačítkom na kešku. Následne z menu vyberieme Přidat waypoint
gg.png (28 KB)

final.png (15 KB)

V okne máme názov Final, druh Final lokation, tu si môžme z menu vybrať podľa potreby a následne Prefix:FI. Ten musí byť jedinečný a dá sa aj zmeniť. Do poznámky si môžeme vložiť potrebný text napr. ako sme lúštili. 
Ako posledné vložíme súradnice. Zadáme Zapsat a následne OK. Tým máme kešky aj s WP uloženú.

Pravda nemám predstavu ako bude navigovať na WP alebo final O400T. Ten ešte navigovať na WP nevedel tak ako ani O550. Tie majú WP uložené ako zemepisný bod a tam sa dajú aj vyhľadať.Navigovanie na WP sa dá až s novšími modelmi.
Preto odporúčam mystery a multy a skôr smartfón a kvaltný SW. Ako PM by som zvolil A: Drake   alebo Cgeo.

Balin50 01/22/2019 15:39 3137 prečítaní 0 komentárov 0 hodnotení Tlačiť

0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.


Hodnotenie je k dispozícii iba členom.

Prosím, Prihlásiť sa alebo Registrovať pre hlasovanie.
Perfektný! (0)0 %
Veľmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Priemerný (0)0 %
Biedny (0)0 %
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov