Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.
Články

Scanovanie TB

Malý veľký pomocník pri logovaní TBčiek a Coinov pre Android a IOs Každý pozná problém s logovaním TB a Coinov a to hlavne na eventoch.

TBScan nájdete na stránkach autora.
Po spustení aplikácie je potrebné prihlásiť sa na geocaching.com.

tbscan1.jpg (14 KB)

Následne na úvodnej obrazovke klikneme na menu vľavo hore a vyberieme Settings.
Máme možnosť nastaviť ukladanie obrázkov (pre verziu PRO), email a dôležitá vec je Log Templates. Tu si nastavíme text logu ktorý budeme používať.
Vhodné hlavne pri eventoch kde budeme logovať viac TB a coinov.
tbscan2.jpg (7 KB) Vyplnený text pre logy. V PRO verzii máte možnosť použiť viac logov na výber.

tbscan.jpg (10 KB) Tu máme na výber Discover alebo Log. pri oboch sa spustí kamera na skenovanie kódu, malá ukážka ako na to. Načítanie čísla kamerou je závislé na osvetlení a uhle snímania. Na Kešeriáde som mal pri niektorých autách problém a nechcelo mi naskenovať kód pre odraz svetla a pri vyššom lesku. Obísť sa to dá ručným zadaním kódu a to na ľavej strane dole. V PRO verzii máme možnosť skenovať kódy aj z fotiek.tbscan4.jpg (5 KB) Ručné zadanie kódu.
tbscan5.jpg (3 KB) Ručne zadaný kód, to isté platí aj pri skenovaní. Musíme počkať až sa na pravej strane hore zobrazí Continue. Ťukneme na Continue a kód sa zapíše do zoznamu.


tbscan7.jpg (3 KB) Zoznam kódov. Klikneme dole na ikonu ceruzky a zobrazí sa obrazovka Write log. Na pravej strane hore klikneme na menu, čiarky a vyberieme predpripravený log. Na nasledujúcej obrazovke sa zobrazí vybraný log a ten odošleme tlačítkom POST. Týmto sme zalogovali všetky TB zo zoznamu.

Vyzdvihnutie z kešky - toto je funkčné len v pro verzii
Cez  TBScan môžete samozrejme TB aj zobrať z kešky. Kliknite na Log - načítajte alebo zapíšte kód a dajte Log. Zobrazí sa stránka daného TB s výpisom úlohy, popisu a Ownera.
Klikni na pero na pravej strane dole a zobrazí sa menu

tbscan8.jpg (10 KB)

Tu si vyberiete podľa potreby a zalogujete

Balin50 09/23/2019 16:22 1787 prečítaní 0 komentárov 0 hodnotení Tlačiť

0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.


Hodnotenie je k dispozícii iba členom.

Prosím, Prihlásiť sa alebo Registrovať pre hlasovanie.
Perfektný! (0)0 %
Veľmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Priemerný (0)0 %
Biedny (0)0 %
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov