Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.
Články

Ako stiahnuť veľké množsto kešiek

Menší návod ako stiahnuť veľké množstvo kešiek z určitej oblasti. Návod je určený pre prémiových hráčov . Neplatiaci hráči si môžu stiahnuť kešky pomocou programu GeoGet alebo MoZiLive. V prípade MoZiLive určite poradí Klama

Najväčší problém pri sťahovaní kešiek je ich množstvo v určitej oblasti. Na našom území to nie je problém nakoľko sa limit PQ na gc.com postačuje.

Na to aby sme vedeli ako rozdeliť PQ použijeme rozdeľovač PQ na Project GC

V menu vyberieme Nástroje/ Rozdeľovač PQ

Vybral som v Nemecku oblasť Nordhein - Westfalen kde sa nachádza 55926 kešiek ktoré rozdeľovač rozdelí do 58 GPX súborov.

V menu vyberieme danú oblasť a použijeme  FiltrovaťRozdeľovač nám rozdelí danú oblasť do PQ. Keďže do jedného PQ sa uloží maximálne 1000 keší vyberieme zoznam na ľavej strane. Ako vidíme na obrázku máme začiatok 9 marca 2001 a koniec 17 februára 2007Tento dátum využijeme pri vytváraní PQ na geocaching.com

Zvolíme nové PQ
Zadáme názov a deň generovania, množstvo keší nastavíme na 1000 a zvolíme typ kešiek ktoré chceme stiahnuť. Ak už sme danú oblasť navštívili zvolíme Které Jsem zatím nenašel.
Dole v menu vyberiem od - do


Nakoniec dáme Vytvořit. PQ sa vytvorí a daný deň sa vygeneruje. Takto zadáme všetky PQ podľa zoznamu ktorý sme si vygenerovali na project-gc.com. Po oznámení o vytvorní PQ si ho stiahneme do programu ktorý používame na lov kešiek. Osobne upredňostňujem GeoGet kde si môžem urobiť doma prípravu, poprípade stiahnuť spoiler ak je a to všetko nahrám do AD a do Garminu.

Neplatiaci hráči si môžu kešky stiahnuť cez GeoGet výberom určitej oblasti alebo cez MoZiLive,tu určite poradí Klama, ale pokiaľ viem tak sa stiahnu len základné údaje a to max 16000 kešiek.

Balin50 11/14/2019 15:21 2391 prečítaní 0 komentárov 0 hodnotení Tlačiť

0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.


Hodnotenie je k dispozícii iba členom.

Prosím, Prihlásiť sa alebo Registrovať pre hlasovanie.
Perfektný! (0)0 %
Veľmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Priemerný (0)0 %
Biedny (0)0 %
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov