Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

GGZ generator

Balin50Balin50 Pridané pred 8 rokmiBalin50 blog
Keď garmin vydal nové prístroje (Monterra a Oregon6xx) bola mouž možnosť nahrať viac keší ako v predchádzajúcich modeloch a to až 4mil. a to vďaka novému formátu ggz.
Veľkosť nového súboru je viditeľne menšia než pri gpx a aj načítanie je rýchlejšie. GGZ Generátor vytvoril HaLuMa a je určený pre príkazový riadok. Osobne mám vytvorený priečinok GGZ a v ňom ggzge,exe a bat súbor ktorý mením podľa potreby. bat.jpg (4 KB) v bat súbore je zadaný ggzetgen.exe, gpx z ktorého sa bude generovať ggz a názov výstupného súboru na obrázku vidíte priečinok ggz a výstupný súbor ggz. Rozdieľ vo veľkosti je zjavný. folder.jpg (6 KB) Pozor na WPT, limit sa nezmenil. GGZ je určený na kešky bez WPT. Osobne si ggz generujem len pri veľkom počte keší keď idem do zahraničia a multiny , mystery a pod. neriešim. To sa týka hlavne nemecka a rakúska. Generátor si môžete stiahnuť v sekcii na stiahnutie alebo priamo na ararate GGZgen
Viac info o ggz získate na

0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.

Hodnotenie je k dispozícii iba členom.

Prosím, Prihlásiť sa alebo Registrovať pre hlasovanie.
Perfektný! (0)0 %
Veľmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Priemerný (0)0 %
Biedny (0)0 %