Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Ciferace

Naposledy aktualizované pred 6 rokmi
AdminAdminHlavný administrátor Hlavný administrátor
Odoslané pred 6 rokmi
Veľmi dobre spracovaný SW na PC, zákldná pomôcka
Ciferace je program, který slouží jako pomůcka při řešení úloh v geocachingu. Převádí zadaný text na čísla (a opačně čísla na text) a počítá jejich ciferace. Dále konvertuje text do různých abeced jako je Brailovo písmo, Morseova abeceda, prstová abeceda, atd. Lze jej také použít pro opačný převod. Klikáním na jednotlivé symboly zvolené abecedy se zapisuje odpovídající text. Program se nemusí instalovat.
http://www.geocac...-ciferace/
Geocaching: Profile Kraj: Bratislavský Bratislavský kraj.
Admin
Vy môžete zobraziť všetky vlákna v tomto fóre.
Vy nemôžete začať nový diskusný príspevok v tomto fóre.
Vy nemôžete odpovedať v tomto diskusnom vlákne.
Vy nemôžete začať v anketu v tomto fóre.
Vy nemôžete na tomto fóre nahrať prílohy.
Vy nemôžete stiahnuť prílohy v tomto fóre.
Vy nemôžete príspevku zvýšiť alebo znížiť hodnotenie.
Nastavil/a si nemôžete odmenu v tomto vlákne.
Užívatelia, ktorí sa zúčastnili diskusie: Admin
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov