Kto je online

Najnovšie články
Najnovšie komentáre
Žiadne komentáre

GeoGet - pridanie bodu ku keške

Ako prvé treba mať v GeoGete kešky. RB píše, že pracuje s PQ takže bude mať PM členstvo. Ideálne je stiahnuť si kešky kliknutím na Databáze/Import a vybrať si vhodný spôsob.
Import
Ak si chce udržiavať aktuálny zoznam a stav kešiek tak je lepšie použiť Stáhnout kešky  a vybrať si štát a kraj a v záložke Uživatelské vztahy zvoliť Nenalezeno uživateli: svoj nick. Tak sa stiahnu len tie, ktoré ešte nenašiel.

Keď už máme kešky stiahnuté a na obrazovke vyberieme si tú ktorú potrebujeme a klikneme pravým tlačítkom na kešku. Následne z menu vyberieme Přidat waypoint
Final

V okne máme názov Final, druh Final lokation, tu si môžme z menu vybrať podľa potreby a následne Prefix:FI. Ten musí byť jedinečný a dá sa aj zmeniť. Do poznámky si môžeme vložiť potrebný text napr. ako sme lúštili.
Ako posledné vložíme súradnice. Zadáme Zapsat a následne OK. Tým máme kešky aj s WP uloženú.

Pravda nemám predstavu ako bude navigovať na WP alebo final O400T. Ten ešte navigovať na WP nevedel tak ako ani O550. Tie majú WP uložené ako zemepisný bod a tam sa dajú aj vyhľadať.Navigovanie na WP sa dá až s novšími modelmi.
Preto odporúčam mystery a multy a skôr smartfón a kvaltný SW. Ako PM by som zvolil A: Drake   alebo Cgeo.

Balin50 22. január 2019 719 prečítaní 0 komentárov 0 hodnotení Tlačiť