Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Kešeriáda 2019

384 zobrazenia

Admin
Od Admin
07. november 2018
Kategória Eventy


Geocaching je často opisovaný ako druh športu, ktorý v sebe spája hľadanie skrytého objektu na základe GPS súradníc, turistiku a predovšetkým vytrvalosť. Na sobotu, 11. mája 2019 pripravujeme malé rozšírenie športových aktivít pre kešerskú komunitu, kde si okrem relaxu užijete dostatok športov na mieste známom ako Partizánska lúka. Tá je známa ako voľnočasový areál, mylne nazývaný aj Železná studnička, tá sa však nachádza v jej tesnom susedstve a spolu patria k najznámejším bratislavským rekreačným lokalitám.
Partizánska lúka je súčasťou Bratislavského lesoparku, ktorý v mene mesta spravuje mestská organizácia Mestské lesy. Práve Mestské lesy Bratislava s ktorými dlhodobo spolupracujeme v rámci OZ Permoníci nám vychádzajú v ústrety Partizánskou lúkou. Nachádza sa na južnom okraji chránenej oblasti Malé Karpaty a okrem eventu Kešeriáda domácim aj cezpoľným prináša množstvo ďalších aktivít a samozrejme aj príjemnú turistiku v okolitých lesoch.Tvojou úlohou po WA logu je vybrať si jednu alebo viac aktivít, ktoré sú ti športovo najbližšie. Čo najskôr sa zaregistrovať na vybranú disciplínu so svojim družstvom alebo ako jednotlivec čo nám pomôže vhodne pripraviť a načasovať súťaž. Takmer každá z disciplín je obmedzená na počet účastníkov, preto výber zbytočne neodkladaj.
Následne sa potrebuješ už len dostaviť vo vhodnom oblečení a obuvi, ale hlavne s výbornou náladou. Vlastné rakety, šípky a pod. sú len tvojou výhodou (nie podmienkou). Na mieste sa nám osobne zaregistruješ, zabezpečíme ti provizórnu šatňu, stráženie osobných vecí, drobné občerstvenie a podmienky k čo najlepšiemu výkonu.
Okrem cenného kovu či trofeje všetkých súťažiacich čaká aj tombola o hodnotné športové, turistické a kešerské ceny. Medzi cenami sa objavia prémiové členstvá na Geocaching, oblečenie, horský bicykel a množstvo ďalších cien, ktoré potešia kešerov. Žrebovať sa budú čísla na indentifikačných páskach, ktoré získaš pri osobnej registrácii. Pre viac info stačí sledovať email po tvojom WA logu.

Tešia sa na teba organizátori Simon Cooper & Rikitan so skvelým tímom.

GC7TVVA


Galéria

Image #8

0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.