Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Vitajte na stránkach venovaných geocachingu. Než začnete prečítajte si ako získať účet

Ďalšie informácie získate v sekcii Dôležité informácie

Pripomienky môžete dávať do sekcie O stránkach


Novinky

Najdi Signal Froga v roku 2020 a splň podmienky pre Locationless Cache!

Najdi Signal Froga v roku 2020 a splň podmienky pre Locationless Cache!Groundspeak  publikoval a zverejnil informáciu o Locationless Cache, ktorá bude logovateľná v roku 2020 ako oslava 20. výročia geocachingu.
Locationless Cache boli súčasťou geocachingu do roku 2005 a potom sa stali kategóriou na Waymarkingu.Locationless Cache je aktívna od 17.12.2019
túto keš so môžeš zalogovať tak, že nájdeš a odfotíš sa s jedným oficiálnym maskotom Signal Frogom alebo s oficiálnym bannerom pre 20 rokov geocachingu. Túto podmienku môžeš splniť na Mega alebo Giga evente.

JEDINÁ AKTÍVNA LOCATIONLESS CACHE MÁ ŠPECIÁLNY GC KÓD A TÝM JE GC8FR0G


0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.


Hodnotenie je k dispozícii iba členom.

Prosím, Prihlásiť sa alebo Registrovať pre hlasovanie.
Perfektný! (0)0 %
Veľmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Priemerný (0)0 %
Biedny (0)0 %
Používaním tejto stránky súhlasíte s naším nastavením ochrany osobných údajov a pochopíte, že používáme súbory cookie. Niektoré súbory cookie už boly nastavené.
Prosím, kliknite na tlačítko 'Súhlasím', aby sa tento panel skryl. Pokiaľ budete pokračovať v používaní tohto webu bez akýchkoľvek krokov, predpokladáme, že súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.Tu si môžete prečítať ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov