Garmin Alpenvereinskarten V4

Od Admin
26. august 2018
Kategória Garmin
Mníchov, 25.júla 2018. Odteraz majú turisti, horolezci a outdooroví nadšenci ešte väčší výber v mapovom materiáli pre východnú alpskú oblasť. Štvrté vydanie máp Alpenverein teraz pokrýva ešte väčšiu plochu. Takto sa okrem iného pridali karnické Alpy, veľké časti Štajerska a západného Rakúska. Zahrnuté sú aj: 75 rastrových máp Alpine Club optimalizovaných pre kompatibilné zariadenia.

• 75 rastrových máp Alpine Club
  • Nový podklad  pre Karnické Alpy, veľké časti Štajerska a západného Rakúska
  • Približne 80 000 alpských bodov záujmu (prístrešky, dediny, vrcholy, autobusové zastávky atď.) - s funkciou vyhľadávania
  • Regionálne usporiadaný zoznam východiskových a konečných lokalít približne 2 600 lyžiarskych túr
  • Kompatibilné s Garmin BaseCamp pre jednoduché plánovanie a vyhodnotenie

Nielen mapy boli rozšírené. Veľa sa urobila aj pre body záujmu v alpskej oblasti. Užívateľia si môžu vybrať z viac ako 80 000 miest, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali ich potrebám, ako sú prístrešky, vrcholky hôr, autobusové zastávky a vlakové stanice. Okrem toho môžu užívatelia pristupovať k miestnemu adresáru horských chát s fotografiami, kontaktnými informáciami, otváracou dobou, informáciami o vlastníkovi a oveľa viac. V zime poteší Alpine Club Maps V4 ktorý ponúka viac ako 2 600 lyžiarskych túr v nemeckých a rakúskych Alpách s regionálne zoradeným zoznamom štartovacích a konečných bodov.

bliššie info alpenvereinskarten v4

Image #1