Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Garmin Alpenvereinskarten V4

Garmin Alpenvereinskarten V4
Mníchov, 25.júla 2018. Odteraz majú turisti, horolezci a outdooroví nadšenci ešte väčší výber v mapovom materiáli pre východnú alpskú oblasť. Štvrté vydanie máp Alpenverein teraz pokrýva ešte väčšiu plochu. Takto sa okrem iného pridali karnické Alpy, veľké časti Štajerska a západného Rakúska. Zahrnuté sú aj: 75 rastrových máp Alpine Club optimalizovaných pre kompatibilné zariadenia.
  • 75 rastrových máp Alpine Club
  • Nový podklad  pre Karnické Alpy, veľké časti Štajerska a západného Rakúska
  • Približne 80 000 alpských bodov záujmu (prístrešky, dediny, vrcholy, autobusové zastávky atď.) - s funkciou vyhľadávania
  • Regionálne usporiadaný zoznam východiskových a konečných lokalít približne 2 600 lyžiarskych túr
  • Kompatibilné s Garmin BaseCamp pre jednoduché plánovanie a vyhodnotenie

Nielen mapy boli rozšírené. Veľa sa urobila aj pre body záujmu v alpskej oblasti. Užívateľia si môžu vybrať z viac ako 80 000 miest, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali ich potrebám, ako sú prístrešky, vrcholky hôr, autobusové zastávky a vlakové stanice. Okrem toho môžu užívatelia pristupovať k miestnemu adresáru horských chát s fotografiami, kontaktnými informáciami, otváracou dobou, informáciami o vlastníkovi a oveľa viac. V zime poteší Alpine Club Maps V4 ktorý ponúka viac ako 2 600 lyžiarskych túr v nemeckých a rakúskych Alpách s regionálne zoradeným zoznamom štartovacích a konečných bodov.

bliššie info alpenvereinskarten v4
Admin 08/26/2018 15:07 1,594 0 komentárov 0 z celkových 0 hodnotení

0 komentárov

Zanechať komentár

Prihláste sa, ak chcete napísať komentár.
  • Žiadne komentáre neboli uverejnené.

Hodnotenie je k dispozícii iba členom.

Prosím, Prihlásiť sa alebo Registrovať pre hlasovanie.
Perfektný! (0)0 %
Veľmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Priemerný (0)0 %
Biedny (0)0 %